Україна, місто Київ. Ролер-школа «Хамстерс»
(073) 492 73 09 (lifecell)

Ви можете записатися на заняття в нашу ролер-школу онлайн прямо зараз

Заповнити форму онлайн-запису
на заняття

ПРО НАШУ РОЛЕР-ШКОЛУ

Добрий день. Мене звуть Андреєв Філіп. Я є засновник, керівник і інструктор  роллер-школи Hamsters_ua у місті Київ. Для мене та моєї команди катання на роликах є  не просто спосіб заробітку чи рутинна праця. По перше - це реалізація потреби передавати свій досвід іншим та спроба відкрити у молоді бажання займатися спортом, який, на мою думку, повинен займати одне з важливих місць для розвитку дитини. І наша команда будувалася саме на таких ідеях. Кожний учень, який приходить до нас – не просто людина, а важливий член нашої дружньої сім’ї.

Шлях від ідеї створити нову форму, яка допоможе молодому поколінню розвиватися, до відкриття професійної роллер-школи почався у 2012 році у Севастополі. За цей час, вдосконалюючи  свої професійні навики та постійно находячись у пошуку нового, мені вдалося зібрати багато знань та вибрати з них тільки ефективні форми викладання, на фоні якого торкаються такі сторони дорослішання, як соціальна адаптація, та вміння не боятися своїх помилок.

Я пропоную вам і вашій дитині бути не тільки здоровими фізично, але й стати частиною досить молодого спортивного руху – роллер-спорту, а також бути у нашій сім’ї Hamsters.

 

Бажаю вам гарного настрою і завжди бути здоровими!

З повагою, Андреєв Ф.Д і команда Hamsters_ua.